• винил тротоарите, WPC винил тротоарите и СПЦ тротоарите
 • винил тротоарите, WPC винил тротоарите и СПЦ тротоарите

Избрана Производи

Не она што го сакаше? Како за ...

Нашите изобилство на човекови ресурси и извоз искуство, напреден менаџмент ни прават многу конкурентни во декорација индустрија. Ние во моментов извезува 95% од нашето производство во САД, Канада, Јужна Америка и Источна Европа и така натаму. Нашата цел е да обезбеди стабилен и висок квалитет на стоки за вас и направи Вашиот живот подобар.

 • Винил кат Кликнете Серија систем

  Винил кат Кликнете Серија систем
  1.UV слој
  2.Wear слој
  3.Decor филм
  4.Base слој со фиберглас
  5.Backing

 • WPC Винил кат Серија
  1.UV слој
  2.Wear слој
  3.Decor филм
  4.Base слој со фиберглас
  5.Backing
  6.Click систем

Нови пристигнувања

Со нашето огромно искуство во индустријата и акредитирани обучувачи и оценувачи, вработените ќе добијат можност да учат од најдобрите, додека стекнување на практични вештини потребни за да се чувствуваат удобно во било сценарио.

контакт

Changzhou Lingdian Вуд Компанијата е основана во 2003 година Нашата фабрика површина е 80.000 квадратни метри. Ние сме водечка компанија во областа на винил тротоарите, WPC винил тротоарите и СПЦ тротоарите во Кина. За винил тротоарите, нашиот капацитет е повеќе од 150 контејнери месечно; На WPC винил тротоарите. Нашиот капацитет е повеќе од 150 контејнери месечно; За СПЦ тротоарите, Нашиот капацитет е повеќе од 50 контејнери месечно.