Контактирајте не

Changzhou LINGDIAN WOOD CO., LTD.

адреса

Rongfeng Село, Henglin Таун,

Changzhou, Jangsu, Кина (213.103)

Е-пошта

peter@chinalingdian.com

 sales@chinalingdian.com

телефон

Тел: + 86-519 85181890 

Тел: + 86- 519 89809552

Факс: + 86-51989809567

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?