Rreth nesh

bvrt

Kompania Changzhou Lingdian Wood u themelua në vitin 2003. zonën tonë bimore është 80.000 metra katrore. Ne jemi ndërmarrje kryesore në fushën e parket vinyl, vinyl parket WPC dhe dysheme KOS-it në Kinë. 
      Për parket vinyl, kapaciteti ynë është më shumë se 150 kontejnerë në muaj; Për dysheme WPC vinyl. Kapaciteti ynë është më shumë se 150 kontejnerë mujore; Për dysheme Spc, kapaciteti ynë është më shumë se 50 kontenierë në muaj. 
      Kompania jonë alread kaluar ISO9001 menaxhimit të cilësisë certifikimit të sistemit, ISO14001 menaxhimit mjedisor sistemit të certifikimit dhe certifikimit er nga kompania testimi TUV. Ne mori licencën patentë të UNILIN për të dy parket laminat dhe parket vinyl. Makinë të mirë të prodhimit, makinë të mirë provë dhe cilësi të rreptë kontrollin e mbajtur produktet tona në nivel të kualitetit të lartë.
      Burimet tona të bollshme njerëzore dhe përvoja të eksportit, menaxhimin e avancuar të na bëjnë shumë konkurrues në industrinë dekorim. Ne aktualisht eksporti 95% e prodhimit tonë në SHBA, Kanada, Amerikën e Jugut dhe Evropë Lindore dhe kështu me radhë. Objektivi ynë është të furnizojë mallrat të qëndrueshme dhe me cilësi të lartë për ju dhe të bëjë jetën tuaj më të mirë. 
      Mirëpritur miqtë në mbarë botën për të vizituar kompaninë tonë për bashkëpunim të mëtejshëm.